היצע רחב ופתרונות מלאים למטבח המוסדי.

פיתוח, תכנון וייצור ציוד וריהוט לחדרים נקיים.

פיתוח ייצור והובלת פרויקטים עבור התעשיות הביטחוניות.

מוצרי נירוסטה לשוק הקנאביס הרפואי

היצע רחב ופתרונות מלאים למטבח המוסדי.

פיתוח, תכנון וייצור ציוד וריהוט לחדרים נקיים.

פיתוח ייצור והובלת פרויקטים עבור התעשיות הביטחוניות.

מוצרי נירוסטה לשוק הקנאביס הרפואי

מוצרים לדוגמה

KITZINGER

מכונות שטיפה תעשייתיות
פלבם הנה המייצגת הבלעדית של המכונה הגרמנית היוקרתית מבית קיצ'ינגר. פתרון מושלם לשטיפה ממוכנת וידידותית לסביבה של כלים שונים כגון: ארגזים, משטחים, תבניות גסטרונום, עגלות מסלולים ועגלות אמבט. המכונה נבנית בהתאמה אישית לצרכי הלקוח מבחינת הכמויות, הקצב הנדרש, צורת ההטענה והפריקה ורמת הניקיון והכלים יוצאים נקיים, מחוטאים ויבשים. קיימות אופציות נוספות כגון: הטענת הכלים על גבי מסוע הטענה רובוטי, מתקן להפיכה של ארגזים ועוד.

kitzinger

OVEN TECH

מוצר זה קובע סטנדרטים חדשים בתעשיית ההזנה לגנים ומוסדות. התנור מאפשר פיתרון לוגיסטי לבעיה שנוצרה בגנים ומוסדות קטנים ללא מטבח קצה. במקומות אלו, לפני עידן התנור, נאלצו הילדים לעיתים לאכול ארוחות קרות או מאוחרות. השילוב של OVEN-TECH עם מקרר צמוד מאפשר לחברת ההסעדה לשנע את המזון לגן בשעות הלילה ולהגיש אותו במשך היום כשהוא טרי חם וטעים. התנור המתקדם מסוגו גם אוסף נתונים כגון חום המזון ושעת ההגשה ומשדר אותם למרכז שליטה, דבר המאפשר בקרה על איכות המזון בריאותו וטריותו. לוח הפעלה ובקרה פשוט מאפשר נגישות טובה וידידותית למשתמש הקצה.

Oven-Web

SHARK

לשטיפת כלים תעשייתית ביעילות מקסימלית.
המכונה שתוכננה ע"י פלב"ם נותנת פתרון ייחודי מבחינת גודל מינימאלי ומהירות שטיפה מקסימלית. במסעדות עירוניות בהן עלות השטח גבוהה ולכן שטח המטבח מצומצם, מכונת שארק מתאימה לחלל העבודה הצר ולעומס העבודה הגבוה. תהליך שטיפה שבכל מכונה אחרת לוקח דקות רבות או אפילו שעות מסתיים בדקות ספורות. הכלים מוכנים, נקיים ויבשים לשרת את הלקוח הבא.

SHARK